Slide toggle

Vítejte na BemiArt.cz

Vyrábím netradiční a doufám, že i zajímavé moderní dekorace :-). Převážně se jedná o svícny, mísy, obrazy a sošky. Snažím se, aby každý výrobek byl jedinečný a nebyl pouze kopií nějakého jiného výrobku.

Vše je vyráběno ručně. I dva stejné výrobky se budou mírně lišit. Tím Vám mohu zaručit, že nikdo nebude mít stejné dílko jako právě Vy!

Máte dotazy?

Podělí - Pátek: 09:00 - 17:00 Rváčov 135, Hlinsko 539 01 +420 777 183 942 +420 608 882 127 info@bemiart.cz

Vyrobeno ručně – Handmade

Vyrobeno ručně v BemiArt

Proč někteří zákazníci chtějí zboží typu vyrobeno ručně? Přeci téměř vše lze koupit v nějakém velkém obchodním řetězci.

O ručně vyráběné zboží je v posledních letech čím dál větší zájem. Ať už se jedná o ručně vyrobené svícny, sošky nebo jiné dekorace. Je samozřejmě spousta dalších handmade výrobků, o kterých jsem se nezmínila, ale kdybych je měla všechny vyjmenovat, bylo by to na dlouho 😊. Osobně si zákazníky rukodělných výrobku dělím do několika skupin.

 • Proti proudu

Říkám klientům, kteří nechtějí mít doma věci jen z IKEA, Globusu nebo jiného obchodního řetězce. Občas mi tito zákazníci říkají: Hlavně ne z obchoďáku. Co k tomu napsat? To je prostě životní postoj 😊.

 • Potřebuji koupit. Nemám kde (originalita).

Úplně odlišnou skupinou, která se na handmade výrobce dekorace, šatů, šperků, bytových doplňků, atd… obrátí, jsou lidé, kteří nikde nemohou sehnat výrobek dle své představy. Mají svůj vysněný svícen, mísu, vázu nebo sošku. Jenže jí nikde nelze koupit. Jelikož v Čechách, na Moravě a ve Slezsku je mnoho šikovných a manuálně zručných lidí a kutilů, nechají si tento vysněný dekorační výrobek vyhotovit na zakázku. Ne nadarmo se říká zlaté české ručičky.

 • Podpora domácí výroby

Toto je poměrně specifická skupina zákazníků, kterou mám velmi ráda 😊. Jsou to lidé, kteří chtějí podpořit drobné řemeslníky a začínající umělce. Ideálně z jejich okolí. Chápu to jako jakýsi návrat ke kořenům. Toto zde fungovalo již před mnoha lety. Když jste potřebovala novou mísu, vyhotovila Vám ji místní keramická dílna. Ne jako dnes, že ji vyrobí lidé někde v Číně a přes půl světa Vám ji dovezou do obchodního domu, abyste si ji tam mohli koupit 😊.

 • Chci kvalitu

Velmi rychle rostoucí skupina zákazníků. Velké množství lidí má zkušenost s mizivou kvalitou průmyslově vyráběného spotřebního zboží. Proto si rádi připlatí za ručně vyrobenou dekoraci, šperky a jiné. Tito zákazníci jsou velmi důležití. Oni prostě od ruční výroby na zakázku očekávají kvalitu. Nad případným nedostatkem nemávnou rukou a vždy se v případě nespokojenosti ozvou. Tento přístup je pro handmade výrobu velmi důležitý. Drží ruční výrobu na vysoké úrovni řemeslného zpracování.

Shrnuli to. Každá má pro nákup, vyrobeno ručně, jiný důvod. Většinou tyto zákazníky spojuje touha po kvalitě a originalitě. To je samozřejmě velmi dobře. Čím vyšší požadavky, na nás výrobce, budou zákazníci mít, tím vyšší kvalita ruční výroby bude.

Několik drobností z mé handmade tvorby v podobě svícnů, váz a dekorace naleznete na mém e-shopu. Budu ráda, když se na něj podíváte a zanecháte mi zpětnou vazbu.

2 thoughts on “Vyrobeno ručně – Handmade

 • Jana13. 3. 2021 at 1:23

  Ano máte pravdu. Já si nechávám ručně vyrábět dekorace, které nikde nemohu sehnat.
  Přeji hodně úspěchů Jana.

  Reply
 • P.A.23. 3. 2021 at 16:07

  Produkty vypadají skvěle. Koupil jsem si slůně a velice se mi hodí do pokoje. Má skvělý náhrdelník.

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

show