Slide toggle

Vítejte na BemiArt.cz

Vyrábím netradiční a doufám, že i zajímavé moderní dekorace :-). Převážně se jedná o svícny, mísy, obrazy a sošky. Snažím se, aby každý výrobek byl jedinečný a nebyl pouze kopií nějakého jiného výrobku.

Vše je vyráběno ručně. I dva stejné výrobky se budou mírně lišit. Tím Vám mohu zaručit, že nikdo nebude mít stejné dílko jako právě Vy!

Máte dotazy?

Podělí - Pátek: 09:00 - 17:00 Rváčov 135, Hlinsko 539 01 +420 777 183 942 +420 608 882 127 info@bemiart.cz

Péče o výrobky

Péče o výrobky

Šetrně a bez chemie.

Zde prodávané výrobky mají dekorační charakter a nejsou určeny ke každodennímu používání. Tato poznámka se týká převážně  zde nabízených dekoračních mís. Tyto mísy nejsou určeny například k podávání potravin a následnému mytí v kuchyňské myčce.

V případě potřeby mytí výrobků je pouze otřete vlhkým hadříkem bez použití mycích saponátů a následně zajistěte jejich dokonalé oschnutí.

Jestliže se jedná o výrobky, které mají hrubý, nebo porézní povrch, je vhodné je opatrně očistit za použití stlačeného vzduchu.

Pro odstranění otisků prstů a mastnoty je vhodné použít isopropylalkohol, který zakoupíte téměř v každé drogerii. Jeho předností je, že se bezezbytku odpaří a nezanechá na povrchu žádné skvrny.

Pokud se Vám stane, že dekorační výrobek například ponoříte do vody, neprodleně ho opatrně osušte, například kuchyňskou utěrkou a následně zbavte zbytků vlhkosti třeba za pomoci fénu. Tento fén mějte přepnutý na nejnižší stupeň ohřevu.

Jestliže si i přes výše popsané nebudete vědět s péčí o výrobky rady, samozřejmě se na mne můžete obrátit a ráda Vám poradím. Veškeré kontakty naleznete v sekci

heart_white_big

V souladu s přírodou

Vyrobeno ručně
Žádné formy pro sériovou výrobu ani digitální tisk.
Materiály
Pouze z přírody – korek, kámen, sůl, pryskyřice, kov…
Kvalita
Vše vyrábím vlastníma rukama. Za kvalitu ručím :-).
Udržitelnost
Použité materiály jsou plně recyklovatelné.
show